Logo

Profesjonalne logo to pierwszy krok w stronę sukcesu

Zastanawiasz się, dlaczego profesjonalne logo jest tak ważne? Jak już wspomniałam, jest to najbardziej kluczowy element identyfikacji wizualnej, ale także nośnik informacji o Twojej marce. Z pozoru proste znaki graficzne czasami mówią więcej niż słowa. Logotypy, których tworzeniem zajmuję się zawodowo, są pomysłowe, interesujące i wyrażające obszar działalności firmy.  Potrafię sprostać największym oczekiwaniom klienta i sprawić, że stworzone przeze mnie logo dla firmy, będzie pierwszym krokiem w stronę sukcesu Twojej marki. 

Ponadczasowe logotypy – czyli jak stworzyć dobry znak graficzny marki

Logo wraz z nazwą Twojej marki powinno stanowić chwytliwe i ciekawe połączenie, które na długo będzie pozostawać w pamięci. Lecz aby logo nie tylko zapadło w pamięć ale było ponadczasowe i odporne na działanie czasu powinno zostać dobrze zaprojektowane – chodzi tu o uchwycenie kształtów, dobranie odpowiedniej typografii do logo, aby nadała charakter Twojej firmie, na końcu dobranie koloru. Ten całokształt powoduję, że logotyp jest spójny oraz dobrym fundamentem pod budowanie innych reklam dla Twojej marki. 

 

Case study – jak wygląda moja współpraca z firmami?

Na co dzień zawodowo zajmuję się tworzeniem wpadających w oko znaków graficznych różnego rodzaju – od logo do logotypów. Chętnie podejmuje się ciekawych projektów zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych firm, które dopiero co wkraczają na rynek. To, co mnie wyróżnia, to profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta – od wstępnej wymiany oczekiwań, przez sformułowanie briefu, przedstawienie pomysłów w szkicowniku i ostateczne wykonanie projektu. Każde zlecenie traktuję z wyjątkową dbałością – zwracam uwagę na najmniejsze detale i szczegóły. Jeśli zależy Ci na jakości i terminowości, zapraszam do kontaktu. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie przebiegać sprawnie i z zadowoleniem każdej ze stron.