Projektowanie i tworzenie stron www

Projektowanie stron internetowych – lekkich, pięknych i przyjemnych

Pierwsze wrażenie ma znaczenie. Podobnie jak i drugie, trzecie i wszystkie kolejne. Właśnie dlatego tak ważne jest, by Twoja strona internetowa nie tylko dobrze wyglądała, ale też była maksymalnie przejrzysta, czytelna i intuicyjna w obsłudze. Pozwól, ze pomogę Ci w jej utworzeniu.

Jak działam? Tworzenie stron internetowych w moim wydaniu to działanie krok po kroku, od wysłuchania Twojej koncepcji, przez stworzenie indywidualnego projektu, aż po jego wdrożenie, wraz z pełnym przeszkoleniem z obsługi panelu zarządzania witryną.

Strony internetowe, które projektuję, opierają się na łatwym w obsłudze silniku WordPress, który w razie potrzeby pozwala na łatwą rozbudowę. Możesz na nim oprzeć praktycznie każdy rodzaj e-biznesu – prostą prezentację usług, sklep internetowy, a nawet portal informacyjny.

Nie musisz się przy tym martwić o szczegóły. Dbam, aby wszystko działało jak w zegarku. Przygotowane przeze mnie strony internetowe działają responsywnie, niezależnie od tego, czy będą oglądane na laptopie, tablecie, czy telefonie. Projektuję je zgodnie z zasadami UX, a całość opieram o unikalny, dedykowany specjalnie dla Twojej firmy wygląd.

 

Strony internetowe WordPress – wygoda i elastyczność

Dlaczego warto akurat WordPress? To obecnie najpopularniejszy silnik stron WWW. Nie dzieje się tak bez powodu. Jego panel jest intuicyjny, tworzenie nowych podstron proste, a edycja już istniejących treści banalna. To ważne, bo pozwala Ci na szybkie wprowadzanie pilnych zmian treści bez obawy o działanie całej witryny.

To jednak nie wszystko! Strony internetowe WordPress posiadają już na starcie sporą funkcjonalność, którą w razie potrzeby łatwo rozbudowywać o nowe możliwości – i to niezależnie od tego, czy mowa o stronie firmowej, czy witrynie e-commerce. Powiedz mi, czego oczekujesz po swojej witrynie, a uwzględnię to w projekcie – tak, aby efekt finalny był skrojony na miarę.

Profesjonalna grafika na strony www

Znasz to ważenie, gdy niektóre strony internetowe i znajdujące się na nich zdjęcia wydają się dziwnie znajome? Chcesz uniknąć tego wrażenia na własnej witrynie? Z moją pomocą unikniesz sztampy. Projektowanie stron internetowych to dla mnie sztuka, nie rzemiosło. Właśnie dlatego dbam o to, aby szaty, w które ubiorę Twoją witrynę, będą w pełni unikalne i dostosowane do charakteru Twojego biznesu. To bardzo istotne, ponieważ wrażenia wizualne budują nie tylko pierwsze emocje, jakie odczuwają Twoi klienci, lecz również ich poziom zaufania.

Dbam przy tym wszystkim o to, aby oprawa graficzna Twojej strony oraz znajdujące się na nich zdjęcia były integralną częścią treści. W projekcie, który otrzymasz, wszystko będzie spójne, dograne i dopięte na ostatni guzik.

Przy tym wszystkim pamiętam i o tym, że aby strona internetowa pozostała w pamięci, powinna się wyróżniać od innych już przy pierwszym spojrzeniu. Logo powinno być rozpoznawalne, kolorystyka pozwalająca na rozpoznawanie marki przy każdym zetknięciu się z materiałami firmowymi, a elementy graficzne – przykuwające uwagę. Działam tak, aby każdy z tych czynników działał dokładnie tak, jak powinien.

Zamawianie tekstów do stron internetowych

Grafika to nie wszystko. Liczy się także i treść. To ona sprzedaje, ona również wpływa na pozycjonowanie stron internetowych. Musi być unikalna, ale i lekka w odbiorze. Powinna przekazywać treść, lecz również oddziaływać na emocje. Krótko mówiąc – powinna być po prostu dobra.

Tworząc stronę internetową dbam nie tylko o jej działanie i wygląd. W razie potrzeby zapewniam również wsparcie w wypełnieniu jej treścią.

Pomogę Ci w zamówieniu opisów Twoich usług, prezentacji firmy, czy pozyskaniu treści niezbędnej do rozbudowy bloga firmowego. Zadbam przy tym o niezbędny poziom merytoryczny, ale i o zgodność treści z ewentualnymi wytycznymi związanymi z SEO. A jeśli dopiero uruchamiasz bloga firmowego, dopilnuję, aby się rozpędził w odpowiednim tempie. W ten sposób upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, poprawiając widoczność w Gogole i… proponując wartość dodaną osobom, które szukają dodatkowych informacji związanych z Twoimi usługami.

Pozycjonowanie stron internetowych – zawojuj wyniki w Google

Strony internetowe WordPress to jednak nie tylko proste zarządzanie. To również mechanizm dostosowany do wymagań wyszukiwarki Google. Dzięki wielu wbudowanym ułatwieniom i elastycznej architekturze, z łatwością dostosujesz kolejne podstrony w taki sposób, aby stały się przyjazne dla robotów Google.

To ważne, ponieważ strona dostosowana do wymagań SEO już na starcie jest prostsza w pozycjonowaniu i znacznie szybciej zaczyna zdobywać widoczność w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie – wejścia potencjalnych klientów.

Co więcej – elastyczność WordPressa sprawia, że w razie potrzeby wprowadzenie dodatkowych zmian, których wymaga pozycjonowanie stron internetowych, jest dużo prostsze, niż w wielu innych systemach CMS. To zaś pozwala oszczędzić czas i szybciej zyskiwać przewagę nad branżowymi konkurentami.

Domena i Hosting

Pomagamy wybrać i wykupić nazwę domeny oraz dobrać dobry serwer do Waszej strony internetowej aby spełniała standardy.

Certyfikat SSL

Strony zabezpieczamy certyfikatem SSL, dzięki czemu witryna widnieje w przeglądarce jako bezpieczna

Bezpieczeństwo

Strony zabezpieczamy specjalnym programem, który nie pozwoli się wkraść nikomu do zaplecza WordPress.

Nowoczesna grafika

Korzystamy z najlepszych programów do obróbki i nie tylko! Stawiamy na jakość oraz przywiązujemy dbałość o detale.

Optymalizacja strony

Każda przez nas stworzona strona jest zoptymalizowana tak aby lepiej była indeksowana przez roboty Google.

CMS WordPress

Korzystamy z CMS WordPress i rozbudowujemy go o wtyczki Premium. Co pozwala na lepsze zarządzanie.